در نامه‌ای خطاب به نخست وزیر عراق مطرح شد؛ قدردانی دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) از میزبانی کریمانه دولت و ملت عراق از زائران اربعین

سه شنبه, 28 شهریور 1402

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در نامه‌ای خطاب به نخست وزیر عراق، از زحمات دولت، ملت و آستان‌های مقدس این کشور برای پذیرایی از زائران اربعین، قدردانی کرد.

قدردانی دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) از میزبانی کریمانه دولت و ملت عراق از زائران اربعین

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی مجمع جهانی اهل بیت(ع) ـ دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در نامه‌ای خطاب به دکتر محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق، از زحمات دولت، ملت و آستان‌های مقدس این کشور برای پذیرایی از زائران اربعین، قدردانی کرد.

متن نامه آیت‌الله «رضا رمضانی» به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمد شیاع السودانی

نخست وزیر محترم عراق

سلام علیکم

از خداوند منان، صحت و سلامتی و توفیق برای شما در راه خدمت به اسلام و مکتب اهل بیت(ع) را خواستارم.

باعث خرسندی این جانب است که از طرف خودم و به نیابت از اعضای شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) و تمامی زوار حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از جمهوری اسلامی ایران و عموم پیروان مکتب اهل بیت(ع) از شما و حکومت و ملت عراق در خصوص استقبال باشکوه و مهمان‌نوازی کریمانه‌ای که محبان و زائران و پیروان سالار شهیدان در ایام اربعین حسینی از برادران‌شان یعنی فرزندان ملت کریم کشور محبوب عراق دریافت کردند، تشکر و قدردانی کنم. 

بار دیگر از حضرتعالی و تمام پرسنل نهادهای دولتی و امنیتی مرتبط، به خصوص در استان‌های نجف اشرف، کربلای مقدس و سایر استان‌های جنوبی و آستان‌های مقدس عتبات و مواکب حسینی به دلیل تلاش مجدّانه در ایام حضور زائران در کشور آباد شما، قدردانی خود را تکرار می‌کنم.

از خداوند مسئلت دارم که سرزمین ائمه معصومین(ع) و مقدسات اسلامی را در پناه خود حفظ نماید و گام‌های شما را در خدمت به امت بزرگ اسلامی و مکتب اهل‌بیت(ع) استوار گرداند.

با کمال احترام

برادر شما

رضا رمضانی

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
3*9=? کد امنیتی