در گفتگو با رسانه‌ها؛ آیت الله رمضانی: در گرجستان همزیستی مسالمت‌آمیزی بین ادیان و مذاهب وجود دارد

شنبه, 01 بهمن 1401

برخی از شبکه‌های تلویزیونی شهر مارنئولی از جمله کانال 24 نیوز با دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) مصاحبه کردند.

آیت الله رمضانی: در گرجستان همزیستی مسالمت‌آمیزی بین ادیان و مذاهب وجود دارد

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی مجمع جهانی اهل بیت(ع) ـ برخی از شبکه های تلویزیونی شهر مارنئولی از جمله کانال 24 نیوز با دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) مصاحبه کردند.

در این مصاحبه آیت الله رمضانی درباره احساس خود از حضور در گرجستان گفت: از همزیستی مسالمت آمیزی که میان ادیان و مذاهب مختلف در گرجستان وجود دارد، خوشنود و خرسند هستم. همچنین ملاقات هایی که با سر اسقف کلیسای ارتدوکس و زازا واشاک مادزه رئیس آژانس دینی داشتم مفید و ارزشمند بود.

وی ادامه داد: دین اسلام به هیچ وجه با خشونت و ترس و وحشت همخوانی ندارد و همواره مخالف تروریسم و رادیکالیسم بوده است. بر همین اساس در نظام جمهوری اسلامی ایران شخصیت های بزرگ و جهانی همچون حاج قاسم سلیمانی در راه مبارزه با تروریسم و افراطی گری به شهادت رسیدند. ما با کسانی که رفتار و روحیه استکباری دارند و می خواهند با سیاست های استعماری جامعه بشری را بار دیگر استعمار و استثمار کنند مبارزه می کنیم.

 

 

منبع: خبرگزاری اهل‌بیت(ع) - ابنا

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
6+4=? کد امنیتی