سخنان عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در پانزدهمین مراسم سراسری معاونان پژوهش و فناوری

عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه به یمن موشک نداده است.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ علی اکبر ولایتی عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) ادعا‌های نماینده آمریکا در سازمان ملل درباره ایرانی بودن موشک شلیک شده از یمن به عربستان را بی پایه و مضحک اعلام کرد و گفت: این ادعا با پوزخند متخصصان مسایل بین الملل مواجه شده است.

وی در حاشیه پانزدهمین مراسم سراسری معاونان پژوهش و فناوری افزود: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه به یمن موشک نداده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: متوجه نشدیم خانمی که نماینده ایالات متحده در سازمان ملل متحد هست متخصص امور بین الملل هست یا متخصص تحقیق در امور موشکی؟

ولایتی تصریح کرد: ایشان امده اند یک چیزی را - در جمع خبرنگاران - نشان داده و مدعی شده که ایرانی ها، موشک را - به یمن - فرستاده اند. ایشان از کجا این موضوع را احراز کرده است. این فقط یک ادعاست.

عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با بیان اینکه این خانم (نیکی هیلی) حداقل اطلاعات لازم را برای اینکه در صحنه بین المللی صحبت کند ندارد، گفت: وی ادب را رعایت نمی کند، در حقیقت مثل رئیس خود است که حرف های بدون پایه و با اطلاعات مضحک بزند که متخصصان مسائل بین المللی با پوزخند به آن نگاه کنند.

 

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
6*9=? کد امنیتی