متن حکم انتصاب مدیر جدید دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در عراق

پنج شنبه, 25 اسفند 1401

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدرضا آل ايوب به عنوان مدیر جدید دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در عراق، منصوب شد.

متن حکم انتصاب مدیر جدید دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در عراق
به گزارش پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی مجمع جهانی اهل بیت(ع)- آیت الله «رضا رمضانی» دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین «سید محمدرضا آل ايوب» به عنوان مدیر جدید دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در عراق، منصوب کرد.
وی در این حکم همچنین از زحمات حجت الاسلام و المسلمین «جبار بهبهانی» مدیر سابق دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در عراق، تقدیر به عمل آورد.
متن این حکم که در مراسم تكريم و معارفه مدير دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در عراق در ساختمان دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در نجف اشرف قرائت شد، به شرح زیر است:
بسمه تعالی
حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید محمد رضا آل ایوب زید توفیقه
با سلام و تحیات
نظر به دانش و تعهد و شناخت جناب عالی از مجمع جهانی اهل بیت(ع) و همچنین سوابق ارزشمند فرهنگی و اجرایی در خدمت به این نهاد مقدس به موجب این حکم، جناب عالی را به سمت مدیر دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در کشور عراق، منصوب می نمایم.
شایسته است که جناب عالی با نظارت نماینده محترم مقام معظم رهبری دام ظله در آن کشور و هماهنگی و ارتباط مستمر با مراجع عظام تقلید، حوزه های علمیه، عتبات مقدسه، نهادهای دینی و فرهنگی و علما و نخبگان آن کشور، ماموریت های محوله از سوی مجمع را به احسن وجه به اجرا بگذارید.
ضمن تقدیر از خدمات ارزنده، مجاهدانه و خالصانه حجت الاسلام  المسلمین جناب آقای بهبهانی در طول دوران 16 ساله ماموریت خود، توفیق هر چه بیشتر جناب عالی را در خدمت به مکتب اهل بیت(ع) و انجام وظایف و ماموریت ها از خدای منان خواهانم.
رضا رمضانی
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع)
شایان ذکر است که حجت الاسلام و المسلمین سید محمد رضا آل ایوب پیش از این در مسئولیت هایی همچون مدیرکل خدمات فرهنگی و انتشارات و مدیرکل پژوهش در مجمع جهانی اهل بیت(ع) مشغول به خدمت بود.
 
 
منبع: خبرگزاری اهل‌بیت(ع) - ابنا
 

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
8*8=? کد امنیتی