مدیر جدید دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در عراق معرفی شد

چهارشنبه, 24 اسفند 1401

با معرفى آیت الله سید مجتبی حسینی به عنوان نماینده مجمع جهانی اهل‌بیت در كشور عراق، حجت‌الاسلام سید محمدرضا آل ايوب نیز به عنوان مدیر جدید این دفتر معرفی شد.

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی مجمع جهانی اهلبیت (ع) - از نجف اشرف، مراسم تكريم و معارفه مدير دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل بیت در عراق امروز چهارشنبه با حضور نمایندگان بيوت مراجع، دبیرکل و تعدادی از اعضای شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع)، علما و مدرسین حوزه علمیه نجف، شخصیت‌های دینی و فرهنگی عراق در ساختمان دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در نجف اشرف برگزارشد.
آیت الله رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت در این مراسم با اشاره به فرصت طلایی برای معرفی مکتب اهل بیت به دنیای امروز تصریح کرد:  تمام نهادها و افراد تاثیرگذار در نشر معارف اهل بیت می توانند با نمایندگی مجمع جهانی همکاری و همراهی داشته باشند و ما از اين تعاون و تعامل استقبال ميكنيم.
آیت الله سید مجتبی حسینی نماینده رهبر معظم انقلاب در کشور عراق هم به حجم وسیع شیعه هراسی در شرایط کنونی اشاره کرد و گفت: به همین تناسب باید قوای خودمان را بالا و بالاتر ببریم.
حجت الاسلام و المسلمین جبار بهبهانی نیز گزارشی از فعالیت‌های خود در حدود دو دهه گذشته به عنوان مدير دفتر مرحوم آیت الله آصفی و نيز مدير دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل بیت در عراق اشاره و تصریح کرد: در این سال‌ها با بخش های دینی، حوزوی و دانشگاهی عراق تعامل داشته ایم.
 حجت الاسلام سید محمد رضا آل ایوب نیز با ابراز خرسندی از حضور خود در سرزمین عتبات عالیات به بخشی از برنامه‌های خود برای فعالیت در دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل بیت اشاره کرد.
در در پایان این مراسم با حکم آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت، آیت الله سید مجتبی حسینی به عنوان نماینده مجمع جهانی اهل بیت در عراق و حجت الاسلام سید محمدرضا ایوب به عنوان مدیر جدید دفتر اين نمایندگی معرفی شد.
همچنین آیت الله رمضانی و آیت الله حسینی به صورت جداگانه از زحمات حجت‌الاسلام و المسلمین بهبهانی در سال‌های گذشته تقدیر به عمل آوردند.

حجت الاسلام آل ايوب پیش از این مدیرکلى خدمات فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت را بر عهده داشت.
 

39be63d6-626c-4ad0-bf0a-e7ed86f8d41d.jpg

36be63d6-626c-4ad0-bf0a-e7ed86f8d41d.jpg

3cbe63d6-626c-4ad0-bf0a-e7ed86f8d41d.jpg

 

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
9*4=? کد امنیتی